Aktualności

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2023 ROKU

.

Szczęśliwego Nowego Roku 2023

.

Naszym Czytelnikom i ich bliskim życzymy dużo… dużo szczęścia w nadchodzącym – 2023 roku. Dużo zdrowia i pieniędzy, ale rzeczywistych, a nie tylko inflacyjnych. I jeszcze tego, aby ten Nowy Rok był znacznie lepszy od poprzedniego.

Redakcja portalu Lewicowy Dolny Śląsk, jest przekonana, że 2023 rok doprowadzi wreszcie do przełomu w polityce, i wreszcie będziemy żyć w normalnym państwie, w którym nikt na nikogo nie będzie szczuł, że zacznie się kształtować polityka wewnętrzna oparta na prawie do głoszenia różnych poglądów i zaczniemy wreszcie znowu, pomimo dużych różnic politycznych, rozmawiać i dyskutować ze sobą szanując się wzajemnie. Natomiast ludzie, którzy tego nie potrafili robić i nie chcieli, odejdą na zawsze w polityczny niebyt.

Naszym sąsiadom Ukraińcom, życzymy, aby w ich kraju zapanował wreszcie pokój.

Nowy 2023 rok, będzie również niezwykle ważny dla naszego portalu. Pojawiła się bowiem możliwość znacznego wzmocnienia organizacyjnego, co doprowadzi również do zmiany formuły LDŚ. Chcemy, aby przekształcił się on z niszowego medium przeznaczonego głównie dla ludzi związanych lub sympatyzujących z Lewicą, w portal o większym zasięgu tematycznym, przeznaczonym dla znacznie szerszego grona czytelników. Te zmiany spowodują też zmianę naszej nazwy na MAGAZYN DOLNOŚLĄSKI magazyn ciekawych tekstów, na każde tematy dotyczące bynajmniej nie tylko Dolnego Śląska. Jest też rzeczą oczywistą, że MD będzie posiadał określoną linię polityczną, gdzie będą ścierały się różne poglądy, ale zawsze to będzie linia, która będzie preferowała wartości zgodne z interesem Polski, czyli demokratyczne i prounijne.

.

Dobrego i Kochanego Nowego Roku – 2023-ego

.

Redaktor Naczelny portalu Lewicowy Dolny Śląsk

Grzegorz Wojciechowski

.

Inne z sekcji 

15 maja 2024r – V Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników

. V Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników odbędzie się 15 maja 2024 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie. To jedyne tego rodzaju wydarzenie dla członków rad pracowników z całej Polski. Celem Ogólnopolskiego Forum Rad Pracowników jest sieciowanie członków rad, wymiana doświadczeń, a także zwiększenie obecności rad pracowników w życiu publicznym. W trakcie wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne i wystąpienia zaproszonych gości – ekspertów i praktyków […]

Wybory 2024: Dolnośląska dogrywka

. Grzegorz Wojciechowski .   Już w niedzielę 21 kwietnia zostaną wybrani prezydenci i burmistrzowie wielu miast oraz wójtowie gmin. W ten sposób zakończy się kolejny etap maratonu wyborczego; ostatni – wybory do Parlamentu Europejskiego odbędzie się już za siedem tygodni. We Wrocławiu wina Tuska. Tak. Platforma Obywatelska w wyborach do Rady Miasta uzyskała 42,13 […]