Aktualności

4 czerwca jadę do Warszawy

.

Grzegorz Wojciechowski

.

Z ostatniej chwili:

DUDA przestraszył się, że jadę do Warszawy i chce zmiany ustawy.

 

Tak, jadę 4 czerwca do Warszawy „Pociągiem Wolności”, który odjedzie rano z Dworca Głównego we Wrocławiu. Uważam to za swój obowiązek. Mogę nie lubić kogoś, nie lubić jego politycznych poglądów, czy też po prostu się z nimi nie zgadzać, ponieważ jest to normalne, ale nikomu nie wolno niszczyć swoich przeciwników, nie dając im szansy na swoją obronę.

Katolicko-nacjonalistyczna partia doprowadziła już nasz kraj na granicę wojny domowej, aż strach pomyśleć co będzie dalej.

Nie bądźmy naiwni PiS jest gotowa na to, aby dopuścić się największych łajdactw, aby utrzymać się przy władzy. Jestem prawie pewny, że jeśli czynnie nie przeciwstawimy się teraz to najbliższe wybory zostaną przez nich sfałszowane. Już dziś wiemy, że będą nieuczciwe i to bardzo, od tego już jest tylko krok do wyborczych fałszerstw. Strach przed odpowiedzialnością karną za afery i liczne przestępstwa związane ze sprawowaniem władzy będzie u nich silniejszy niż rozsądek.

Jestem przekonany, że realnie grozi nam wariant białoruski. Chcę zrobić wszystko co mogę, chociaż sam nie mogę wiele, aby uchronić Polskę przed katastrofą.

Kto może niech też jedzie w niedzielę do Warszawy.

.

W Polsce już chyba nie będzie uczciwych wyborów?

W co gra Duda?

.

Na Uniwersytecie Wrocławskim: Uczta u Platona

Listek figowy i genitalia demokracji. Skąd się biorą populiści?

Kto zainstalował nam PiS?

Inne z sekcji 

Wykonanie wyroków śmierci na Tuchaczewskim i 7 generałach

. Na zdjęciu kom. Kliment Woroszyłow . Prezentujemy naszym czytelnikom archiwalny artykuł z organu Polskiej Partii Socjalistycznej „Robotnik” dotyczący proces marszałka Tuchaczewskiego i siedmiu innych generałów. Redakcja . MOSKWA. (PAT.). Agencja Tass komunikuje oficjalnie: Dnia 12 b. m. wykonano wyrok specjalnego trybunału Sądu Najwyższego ZSRR na skazanych na karę śmierci przez rozstrzelanie. Rozstrzelani zostali: Tuchaczewski, […]

Dlaczego polska flaga nie zawisła nad Bramą Brandenburską

Józef Paczkowski urodził się na Ukrainie, następnie został wcielony do Armii Czerwonej, a później do 2 Armii Wojska Polskiego, z którą dotarł aż do Berlina