Aktualności

4 czerwca jadę do Warszawy

.

Grzegorz Wojciechowski

.

Z ostatniej chwili:

DUDA przestraszył się, że jadę do Warszawy i chce zmiany ustawy.

 

Tak, jadę 4 czerwca do Warszawy „Pociągiem Wolności”, który odjedzie rano z Dworca Głównego we Wrocławiu. Uważam to za swój obowiązek. Mogę nie lubić kogoś, nie lubić jego politycznych poglądów, czy też po prostu się z nimi nie zgadzać, ponieważ jest to normalne, ale nikomu nie wolno niszczyć swoich przeciwników, nie dając im szansy na swoją obronę.

Katolicko-nacjonalistyczna partia doprowadziła już nasz kraj na granicę wojny domowej, aż strach pomyśleć co będzie dalej.

Nie bądźmy naiwni PiS jest gotowa na to, aby dopuścić się największych łajdactw, aby utrzymać się przy władzy. Jestem prawie pewny, że jeśli czynnie nie przeciwstawimy się teraz to najbliższe wybory zostaną przez nich sfałszowane. Już dziś wiemy, że będą nieuczciwe i to bardzo, od tego już jest tylko krok do wyborczych fałszerstw. Strach przed odpowiedzialnością karną za afery i liczne przestępstwa związane ze sprawowaniem władzy będzie u nich silniejszy niż rozsądek.

Jestem przekonany, że realnie grozi nam wariant białoruski. Chcę zrobić wszystko co mogę, chociaż sam nie mogę wiele, aby uchronić Polskę przed katastrofą.

Kto może niech też jedzie w niedzielę do Warszawy.

.

W Polsce już chyba nie będzie uczciwych wyborów?

W co gra Duda?

.

Na Uniwersytecie Wrocławskim: Uczta u Platona

Listek figowy i genitalia demokracji. Skąd się biorą populiści?

Kto zainstalował nam PiS?

Inne z sekcji 

Odszedł tow. Bogusław Gorski (1935-2023)

. Towarzysze, Towarzyszki, z przykrością zawiadamiam, że dziś w nocy odszedł Honorowy Przewodniczący Polskiej Partii Socjalistycznej, Towarzysz Bogusław Gorski. Był wieloletnim przewodniczącym Rady Naczelnej PPS, wiernym Towarzyszem i dobrym Przyjacielem. Bogusław Gorski urodził się 15 maja 1935 roku w Wilnie. Pracował jako dyrektor Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Warszawskiej. Prowadził aktywną działalność w sporcie […]

Fraszki Jana Zacharskiego: „Pobojowisko”

. Jan Zacharski . Agenci W trakcie wyborów kraj doznał zamętu, Jedenaście milionów niemieckich agentów, Jarosław Kaczyński zawsze jest gotów, by im odmówić miana patriotów, . Niemiecka To wie nawet małe dziecko, Platforma jest partią niemiecką, A Donald Tusk, bądźmy ściśli, Po niemiecku nawet myśli. . Straż Nad Odrą i Wisłą trzymamy straż, Nie będzie […]