Aktualności

7 maja 2022: Dolnośląski Piknik Nowej Lewicy we Wrocławiu

.

Koleżanki i Koledzy! Członkowie, sympatycy Nowej Lewicy wraz z rodzinami z całego Dolnego Śląska!

Zapraszamy do Wrocławia na Dolnośląski Piknik Lewicy na największy zlot dolnośląskich sympatyków lewicy od wielu lat !

Zapewniamy smaczne dania z grilla i doborowe towarzystwo! Swój udział, obok dolnośląskich parlamentarzystów zapowiedzieli: Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń oraz Adrian Zandberg.

Podczas pikniku, oprócz nieformalnych spotkań, przewidujemy część oficjalną uwzględniającą wystąpienia polityczne zaproszonych gości.

Data: 7 maja br. – godz. 10.00-15.00

Miejsce: Kąpielisko Glinianki Wrocław (ul. Kosmonautów 2), Kąpielisko Glinianki – Mapy Google).

Prosimy, już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas!

.

Inne z sekcji 

Święto Konstytucji

. Dziś dzień szczególny, dzień święta polskiej demokracji. Był bowiem czas, że nasza Ojczyzna była uważana za jeden z najbardziej demokratycznych i postępowych krajów w świecie. Trwało to wprawdzie krótko i skończyło się tragicznie, ale ten okres  jest chlubą naszej historii. Dziś dalej, nasza Konstytucja jest deptana i łamana przez jej strażnika, pana Nawrockiego i […]

Wszystkiego dobrego w dniu Święta Pracy

Dziś jest szczególny dzień, choć dla Lewicy szczególny był zawsze, nasz kraj bowiem znalazł się w wyjątkowo trudnej sytuacji.Wprawdzie wybory 15 października zmieniły w Polsce układ sił politycznych i władza przeszła w ręce partii demokratycznych, ale wiele problemów pozostało. Dalej istnieją  kłopoty, których nie da się rozwiązać, przez oportunizm obecnego prezydenta. Jego silnie destrukcyjne działania […]