Aktualności

Dołącz swój głos w proteście przeciw zamordowaniu Aleksjeja Nawalnego

.

Przyjaciółki i Przyjaciele!

.

Aleksiej Nawalny zmarł w rosyjskiej kolonii karnej za kołem podbiegunowym. Najbardziej nieustępliwy przeciwnik Putina został najpierw otruty, później uwięziony, a teraz nie żyje.

Nie możemy w tej sprawie milczeć. Niech cały świat odpowie na tę potworność wielką afirmacją nadziei przeciwko tyranii. Podpisz list, który jest hołdem dla Aleksieja Nawalnego.

 

DOŁĄCZ SWÓJ GŁOS

.

Drogi Aleksieju!

.

Zabili Cię.

.

Dziś myślą o Tobie miliony z nas. Wraz z Twoją rodziną jesteśmy pogrążeni w żałobie.

Twoja odwaga jest tym, czego najbardziej obawia się każdy dyktator, bo taka odwaga inspiruje ludzi, by powstali i zwrócili się przeciwko tyranii.

Za tę odwagę i niezłomność zapłaciłeś wysoką cenę: otruto Cię, uwięziono, a w końcu oddałeś życie.

Świat wstrzymuje oddech, gdy w Ukrainie i na Bliskim Wschodzie toczą się straszne wojny. W tych mrocznych czasach Twoja odwaga będzie naszym drogowskazem. Nie będziemy się bezczynnie przyglądać, jak gasną nasze demokracje.

Niech pamięć o Tobie będzie naszą siłą!

Obywatelki i obywatele całego świata

DOŁĄCZ SWÓJ GŁOS

Z niesłabnącą determinacją,

Julian, Marek, Mo, Nate i Chris wraz z całym zespołem Avaaz

Inne z sekcji 

15 maja 2024r – V Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników

. V Ogólnopolskie Forum Rad Pracowników odbędzie się 15 maja 2024 r. w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie. To jedyne tego rodzaju wydarzenie dla członków rad pracowników z całej Polski. Celem Ogólnopolskiego Forum Rad Pracowników jest sieciowanie członków rad, wymiana doświadczeń, a także zwiększenie obecności rad pracowników w życiu publicznym. W trakcie wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne i wystąpienia zaproszonych gości – ekspertów i praktyków […]

Wybory 2024: Dolnośląska dogrywka

. Grzegorz Wojciechowski .   Już w niedzielę 21 kwietnia zostaną wybrani prezydenci i burmistrzowie wielu miast oraz wójtowie gmin. W ten sposób zakończy się kolejny etap maratonu wyborczego; ostatni – wybory do Parlamentu Europejskiego odbędzie się już za siedem tygodni. We Wrocławiu wina Tuska. Tak. Platforma Obywatelska w wyborach do Rady Miasta uzyskała 42,13 […]