Artykuły

Czy minister Czarnek jest bity przez żonę?

.

Grzegorz Wojciechowski

.

 

Już trzeci raz PiS próbuje przeforsować lex Czarnek, pod pozorem walki z seksualizacją dzieci. Ta mająca jakieś erotyczne fobie partia nie jest w stanie odróżnić seksualizacji dzieci, czyli uznania ich za przedmiot seksualnych działań, od oświaty seksualnej, czyli zdobywania wiedzy o tym czym jest seks w życiu człowieka i jaką rolę w nim odgrywa.

Za obrońcę naszych dzieci i wnuków wziął się człowiek, który jak sam się przyznał, żyje w związku przemocowym.

Kiedyś bowiem publicznie powiedział, że boi się tylko Matki Boskiej i swojej żony.

Pomijam Matkę Boską i zajmę się tylko sprawą żony pana Czarnka. Skoro pan minister Czarnek boi się swojej żony, to znaczy, że w małżeństwie tym panują jakieś niezdrowe relacje. Ludzie powinni się przecież szanować, rozumieć i wzajemnie wspierać, a tu mamy strach przed żoną. Nie wiem co robi panu ministrowi Czarnkowi jego żona, że się jej aż tak boi. Czy go bije? Czy znęca się nad nim psychicznie, co powoduje u niego strach przed nią?

Ewidentnie można dociec, że związek państwa Czarnków jest relacją patologiczną, przemocową.

Czy człowiek funkcjonujący w takim układzie, może w sposób właściwy zajmować się dziećmi i młodzieżą, czy jest dla nich wzorcem do naśladowania i może mieć autorytet jaki należy przypisać pedagogowi ? Należy też zadać sobie pytanie, czy arogancja, z której jest powszechnie znany pan minister i jego agresja wobec ludzi o innych poglądach, nie jest przypadkiem próbą kompensowania sobie patologicznych relacji w małżeństwie?

 

Inne z sekcji 

Grudzień 1970 roku – dokumenty ( I )

. W tym roku minie 50-ta rocznica wydarzeń grudnia 1970 roku, nasza redakcja będzie publikować z tej okazji  teksty poświęcone tym wydarzeniom oraz autentyczne dokumenty. Poniżej przedstawiamy pierwszy z dwóch listów Władysława Gomułki do KC PZPR, w którym przedstawia on swój punkt widzenia na przebieg wydarzeń w czasie tych dramatycznych grudniowych dni.  Redakcja . Grudzień […]

Co dalej z PiSem?

. Grzegorz Wojciechowski .     Wyborcza porażka, lub jak kto woli zwycięstwo, zmieniło całkowicie pozycję Prawa i Sprawiedliwości na polskiej scenie politycznej. W wielkich bólach partia ta musi oddać władzę i przejść do opozycji, co jest dla jej polityków procesem niezwykle traumatycznym. W normalnych systemach politycznych, jest to oczywiste, że po przegranych wyborach przechodzi […]